Aby ti nebola zima

Nie je ti zima? Vonku sa pomaly ochladilo. Prichádza čas – nečas. Spolu s ním aj príjemné obdobie v roku v podobe vianočných sviatkov. No, ochladenie nepadne vhod každému z nás. Veľa ľudí nemá rado zimné obdobie z dôvodov úplne pochopiteľných. Je nám zima. Drkocú nám zuby. Opäť je nám zima. Zamŕzajú nohy. Oziaba nás na ne. Pijeme teplé čaje a snažíme sa zahriať. Musíme veľa kúriť. Znova je nám zima. Obliekame sa. Dávame si na seba ešte jednu vrstvu. Kupujeme teplejšie oblečenie. Kvalitnejšie topánky. Neexistuje, aby sme mrzli v takýchto teplotách vonku. Schovávame sa dnu pred ukrutnou a mrazivou zimou. Vonku vládne zimná nálada.

chlap v mikine

Aj naše ctené maminky sa o nás obávajú. Len aby nám nebola zima. Aby sme sa poriadne obliekli. Neprechladli od nôh. Neprechladli na kríže. Z toho už potom ťažko von. Boja sa o nás. Sčasti pochopiteľné, sčasti nevysvetliteľné, že veď už sme dospelí, tak si snáď vieme dať na seba pozor a obliecť sa primerane počasiu. Nie ako keď sme boli tínedžeri. Vtedy nás bolo treba usmerňovať, ale dnes to už nie je potrebné. V tomto môžu byť maminky teda bez obáv. Výborne ťa zahrejú mikiny na zips. Zazipsuješ si pekne svoje teplučko do mikiny a ono tam aj ostane. Maminky budú spokojné, že nemáš len tričko pod bundou, ale aj teplú mikinu.

kreslený muž v mikine

Svoje telo si chráň. Nielen mikinou, ale všetkými potrebnými prostriedkami. Mikina je len malý stupienok k tomu, aby si sa cítil zdravo a v teple. Taká darovaná mikina na Vianoce môže urobiť obrovskú radosť. Zaručene lepšie ako ponožky alebo spodná bielizeň, ktorú daruješ každý rok. Mikina je menej osobná, ale za to ju viac vidno. Aj ty sa potešíš, keď si niekto z tvojich blízkych oblečie mikinu, ktorú si mu daroval. Také milé zadosťučinenie, že si mu ju dal a on sa z nej môže tešiť.

Tak neváhaj a kúp si mikinu na zips. Odmení sa ti svojím príjemným teplom.