Daj si to vykrtkovať!

Tak čo ešte stále si si nedal vykrtkovať tú kanalizáciu? Kedy tak učiníš? Kedy bude ten správny moment, na ktorý čakáš? Že teraz nemáš čas? A keď bude havarijná situácia, tak si ten čas nájdeš? Nie je to trochu nezodpovedné od teba aj voči tvojim susedom a rodinným príslušníkom? Nie je to len päťminútová záležitosť zavolať na krtkovanie niekoho?

Veď to predsa nemusíš vykonávať ty sám! Ba priam sa to ani neodporúča, pretože sa to v domácich podmienkach snáď ani nedá zvládnuť samému bez potrebného vzdelanie a náradia, ktoré by si musel mať k dispozícii. Nechápem na čo ešte čakáš, keď si nedávaš krtkovať domácnosť. Môže sa to veľmi škaredo vypomstiť. V žiadnom prípade na tom nič neušetríš, keď budeš potom musieť platiť tie škody, ktoré to napácha. Cez deň nemáš nikoho doma a tým pádom sa to môže stať kedykoľvek, že ti začne vytláčať kanalizačnými potrubiami všetok ten neporiadok, ktorý sa tam nahromadil. Potom prídeš domov a zbadáš len obrovskú spúšť. Keby bola všade len voda, tak sa to ešte dá zniesť, no ten neporiadok, hnus a splašky. To bude niečo nepredstaviteľné, čo si nikto z nás neželá zažiť.

important-2508599_1920

Čo s tými poškodenými vecami? Vyhodiť? Dá sa ich zachrániť, keď smrdia ako keby boli doslova máčané v nejakých kanáloch? Vidíš kam sa dopracuješ, keď nebude dbať na svoje povinnosti? Stojí ti to za to? Oplatí sa ti to takto sa na to vykašlať?

sprinkler-1253707_1920

Zdvihni telefón a zavolaj na krtkovanie. Krtkovanie cena Nitre je jedno z najviac zanedbateľných výdavkov, ktoré sa ti vrátia v podobe pokojného spania a ušetrených nervov. Nevieš si to ani len predstaviť, čo je to, keď sa ti vráti naspäť ten hnus, ktorý spláchneš umývadlom alebo záchodom. Tak si to radšej ani nechci predstavovať a už vôbec ani zažiť. Konaj, nech sa s tým nemusíš nikdy v živote stretnúť. Ušetríš a ešte získaš oveľa viac ako keby si to nepodstúpil.