Doba zúčtovania či znovuzrodení

Nakoľko pracujem online tak som časovo dosť vyťažená ešte aj dane sa teraz vypĺňajú preddavkov kto robí na dohodu alebo zmluvu aj kto robí na živnosť tak ten musí podať daňové priznanie celý kolotoč. Aj vy máte tie isté povinnosti určite ako každý či už pracujete z domu online alebo ste zamestnanec v bežnom sektore ale chcela by som sa vrátiť aj k starej práci čo som robila kontrolu letákov pre našu obec anketár činnosti keby boli voľné miesta teraz je dosť málo práce všade je to dobré aj kvôli daniam aspoň máte navyše pár eur asi tak. Ja stále hľadám kadejaké možnosť práce aby človek čím viac zarobil. Aj keď to nie je celý majetok že človek robí za pár eur mesačne keby to bolo aspoň 350 eur mesačne len pár šupou cez 150 eur zatiaľ.

sme v rozpakoch

Určite máte aj vy také skúsenosti a pracujete pre takých čo platia drobné eur je neistá doba. Dnes som robila taký ľahký obed kašu kukuričnú kvôli žalúdok aby si trochu oddýchol aj kvôli HISTAMÍN včera som pomiešala dosť a bolo mi potom zle . Ale to je vedľajšie teraz je dôležitý obsah článku. Napíšte k čomu sa vy venujete akú prácu máte rada by som zdieľala vaše dojmy a postrehy či tvorila diskusné fórum čitateľov ako sa hovorí bez ohľadu na vzdialenosť majme sa radi pomáhajme si navzájom. Tak by to malo byť ako sa hovorilo za socializmu deľba práce len čo mi je proti srsti v dnešnej dobe že každý jednotlivec respektíve jedinec sa náhli za titulom ani každý nemá na to a vymiera takzvané remeslo táto doba len zlo tvorí nenávisť takzvané pohŕdanie, povýšenosť ale nikomu nepríde že sme si všetci rovní bez rozdielu sme len malé mravce v proti vyšším silám prírody.

svet je kyslí aj táto doba ako citrón

Vidíte ako to je aj známa sa nadrapuje že čo ona vyšší level že ona má dva titule že  nie je nad ňu choré a ako dopadla vyletela z prace takmer po troch rokoch a akú mala lukratívne zamestnanie za obrovský plať no nečudo že tak dopadla ako sa hovorí karma je zdarma je veľa nad tom . Ja mám síce magisterský titul no som rovnaká ako predtým nenadrapujem sa ako ona . neznášam povýšených ľudí dôležitých. Dnes som tu len v krátkosti mám ešte iné povinnosti za dôvažok som tu zajtra dlhšie. Vedela by som vyrozprávať môj dávny príbeh ale to by sa sem asi nezmestilo tak asi toľko prajem vám pekné popoludnie a pekný zvyšok dňa. ozaj najbližšie napíšem o politike čo sa týka volieb no keď tam vidím tú kandidátov ježia sa mi vlasy ale nekazme si deň.