Dvere zo skla

Zaujíma vás téma moderného interiérového dizajnu? Hľadáte do nového domu inšpirácie a materiály, ktoré sú aktuálne v kurze? Už nechcete mať klasicky zariadenú domácnosť, ale chcete niečo špeciálne? Lmmont.sk sa zameriava na dizajnové prvky do domácnosti, ktoré nenájdete u každého doma. Aj vy môžete zaujať návštevu dizajnom, ktorý im vyrazí dych. Jedným z takýchto prvkov, ktoré nesmú chýbať v novodobom dizajne sú sklenené dvere. Kam sklenené dvere osadiť? Je to bezpečne? Aký vzhľad majú sklenené dvere? Sú drahé? Ľudia majú voči skleneným dverám stále predsudky a množstvo otázok. V moderných návrhoch ste už určite sklenené dvere zaznamenali a možno sa vám aj páčia, ale považujete sklenené dvere za nepraktické do domácnosti?

sklenené dvere

Bezpečnosť je na prvom mieste!

Ak o sklenených dverách pochybujete z hľadiska bezpečnosti, nemusíte sa vôbec obávať. Sklo na takýchto interiérových dverách je kalené a tvrdené, čím sa znižuje riziko rozbitia. Aj v prípade nárazu či buchnutia nedôjde k roztriešteniu dverí ako by to bolo pri klasickom skle. Taktiež sú sklenené dvere bezpečne upevnené na kovaní.

sklenené dvere

Dizajnová stránka môže byť rôznorodá. Sklenené dvere môžu byť rôznej veľkosti. Či už klasicky rozmer interiérových dverí alebo nadrozmerné dvere po celej výške domu, všetko záleží od vašich predstáv a taktiež samozrejme finančných možností. Takisto si môžete zvoliť rôzne prevedenie skla. Číre, matné, so vzormi. Medze sa nekladú ani kovaniu. Hodí sa vám strieborný rám? Alebo čierny? Alebo rám ani nechcete a preferujete úplný minimalizmus? Sklenené dvere môžu byť prirodzené ale aj extravagantné. To aký typ sa hodí práve do vášho dizajnu môžete odkonzultovať s odborníkmi na lmmont.sk. Stránka lmmont.sk je špecialista v kategórii sklenené dvere a ochotne vám pomôžu s každým detailom. Takisto sa na stránke môžete inšpirovať už realizovanými návrhmi sklenených dverí a informovať sa o cene sklenených dverí.