Erotické služby na úrovni: Existujú také?

Platené erotické služby nemusia prestavovať len rýchly sex, respektíve „rýchlovku“. Môže ísť o niečo oveľa zmyselnejšie, pričom výnimku netvorí príjemne strávený čas na ľubovoľnej akcii s príchuťou atraktívnej erotiky.

Dopravná značka, prostitútka

Tieto moderné možnosti z hľadiska erotických služieb poskytuje aj sex privat zilina či ďalšie variáce zo súčasných online ponúk, ktorým nechýba escort.

Takéto slečny by spravidla mali predstavovať spoločníčku, ktorá je na úrovni, vie sympaticky komunikovať a svoju prácu považuje za niečo viac, než len rýchle uspokojenie zákazníkových potrieb. Nevravíme o žiadnych uponáhľaných situáciách, nejasnom pláne či probléme s voľnými a súkromnými priestormi. Tiež nejde o to, mať to rýchlo za sebou, ale práve naopak. Celkový servis spoločníčiek predstavuje komfortnú a v súčasnosti azda najpopulárnejšiu ponuku, kedy je všetko vyriešené vopred.

Erotická bielizeň, balenie kondómov

V nej nechýba spoločne strávený čas na ľubovoľnej akcii, v podniku, možno reštaurácii,… všetko záleží na vašej predčasnej dohode. Samozrejme nemusia chýbať žhavé erotické chvíle a následne niečo pikantnejšie, čo opäť záleží na dohodnutí sa i na tom, aké praktiky konkrétna slečna preferuje (má ich vo svojom online profile).

Základom je tak seriózne jednanie a schopnosť sex workerky pohybovať sa v spoločnosti. Nechýba im šarm a okrem atraktívneho výzoru tiež kúzlo osobnosti. Je to podstatný rozdiel napríklad oproti ponukám prostitútok, ktoré vo svojom „povolaní“ vidia iba rýchle peniaze.

Fialový klobúk

Menej skúsené slečny, ktoré vo svojom obore nemajú dostatočné vedomosti či prax tak pochopiteľne predstavujú odlišný zážitok, než spoločníčky známych privátov. Aj tie samozrejme disponujú amatérkami alebo začínajúcimi polo-profesionálkami, no ich prístup ako aj celkový servis je predsa len na vyššej úrovni. Tým pádom je aj celkový pôžitok v danej spoločnosti atraktívnejší, uvoľnenejší a reálnejší, kedy vám nie je okázalo prizvukované, že ide najmä o čas a peniaze.