Fotky ako originálny, vydarený a pritom lacný darček

Z času na čas je tu tá sezóna, v ktorej všetci rozmýšľame nad darčekmi. Možno nad tými, ktoré dostaneme, no oveľa viac rozmýšľame nad tými, ktoré chceme niekomu kúpiť a darovať. Aby sme vybrali niečo rozumné, no pritom s dostatočnou sentimentálnou hodnotou a hlavne niečo, čo tomu druhému spraví úprimnú radosť. A čo takisto bude môcť nejako reálne využiť. A príjemným bonusom je, ak takýto darček navyše nie je drahý a nejako výraznejšie nenaruší náš rozpočet.

Je to odveká „tradícia“ a „zlozvyk“ malých detí (a ešte pubertiakov), že títo očakávajú niečo veľmi drahé a parádne. Dnes už pomaly škôlkari očakávajú smartphone alebo tablet, a nie hocijaký, ale od výrobcu Apple alebo Samsung! Alebo najnovšiu hernú konzolu s najnovšou videohrou + virtuálnu realitu.

My starší, respektíve stále mladí, no emočne dospelí, máme trochu iné hodnoty a dávame si teda trochu iné darčeky. Ale aké? Kozmetiku, sveter, papuče? Nemusíme sa držať tohto klišé. Hoci samozrejme môžeme, ale bolo by vhodné pridať k tomu aj niečo originálnejšie. Napríklad taký fotoalbum alebo obrazy z fotiek!

Žaba, fotoalbum

  • Veď čo môže byť originálnejšie a osobitejšie ako fotografia? Spoločná snímka s konkrétnym človekom alebo snímky zo dňa, na ktorý si dotyčný veľmi rád pamätá a tieto spomienky ho vždy zahrejú pri srdci.

V prípade záujmu si skúste poprezerať vašu bohatú fotogalériu v mobile, poprezerajte si tiež fotky uložené vo vašom počítači a samozrejme sa nebojte nejaké nájsť aj vo vašom profile na sociálnej sieti. Máte tam vydarené fotky, ktoré sa priamo alebo nejakým spôsobom dotýkajú osoby, ktorú by ste chceli obdarovať?

Práca s notebookom

Ak áno, neváhajte a využite vyvolanie fotiek, ktoré dnes funguje aj veľmi komfortne a prehľadne- online. Vybrané obrázky nahráte do systému štúdia a zvolíte si, čo s nimi majú títo odborníci spraviť.

  • Navolíte potrebné parametre a napríklad aj to, či z nahratých obrázkov chcete vyrobiť fotoobraz, fotoalbum, prípadne len klasické vytlačené fotky.