Luxus tantrických masáži aj pre vás

V zime, viacej ako v ktoromkoľvek inom ročnom období, túžime po fyzickom kontakte a teple druhého, neodolateľného tela čoraz viac a viac. Práve preto je teraz čas dať voľný priechod svojim najsúkromnejším a najíntímnejším túžbam a nechať sa uniesť do potešenia, ktoré vám zabezpečia šikovné ruky či koordinované pohyby tela našich tantra masériek.

Exotické krásky vás budú hladiť a masírovať celým telom či rukami podľa vašej voľby a oddajú sa vám v tom najuspokojujúcejšom vyvrcholení, aké ste kedy zažili pri masáži lingamu (vo voľnom preklade ide o masáž mužského pohlavného údu).

Použitím jedného či viacerých s veľkej škály aromatických olejov doceníte nielen očarujúcu a zmyselnú vôňu, ktorá dotvorí celkovú atmosféru orientality tejto senzuálnej masáže, ale aj ich lubrikačné vlastnosti.

tantra

Ak vás tantrické masáže privatportal.sk zaujali, neváhajte nás kontaktovať. Sme hrdí na to, že si udržiavame poveť jedného z najprestížnejších a najluxusnejších spoločností poskytujúcich orientálne a senzuálne masáže a preto je pre náss samozrejmosťou, že komunikujeme ako po slovensky, tak aj po anglicky. Zastihnete nás emailom alebo telefonicky. Prípadne nás môžete navštíviť v Bratislave, priamo na Vnetúrskej ulici a osobne sa s nami dohodnúť na stretnutí v časoch 9:00 až 23:00 každý deň, vrátane víkendov.

luxus

Objednávať sa treba aspoň hodinu dopredu. Je tomu tak preto, lebo všetky naše miestnosti vhodné a používané len za účelom neopísateľne orgazmických tantrických masáži dezinfikujeme pred príchodom každého zákazníka a pripravujeme ich špeciálne pre jeho potreby. Od vás ako zákazníka budeme vyžadovať len, aby ste pred zahájením rituálu masáže navštívili osamote alebo s masérkou sprchu, v ktorej sa jednak zohrejete a tiež očistíte na tele i na duši. Čisté telo zbavené všetkých toxínov okolitého sveta prežíva intímne dotyky a dráždivé dotyky omnoho intenzívnejšie.