Najjednoduchšie a najlepšie

Nikdy by ste sa nemali len tak pozerať na to, čo je okolo vás bez toho, aby ste sa reálne nad niečím nezamysleli. Všetko by malo byť predsa len presne také, ako to chcete vidieť a cítiť vy, hoci ste sa nad tým predtým možno nezamýšľali. Ale verte tomu, že čo sa týka zariadenia domácnosti, je viac, než len jasné, že potrebujete niečo, aby ste sa proste vedeli posunúť a keď vám je to jasné, všetko bude skutočne presne také, ako to chcete vidieť a nakoniec sa aj tak stačí len zamyslieť, vďaka čomu sa môžete posunúť presne do tej sféry, ktorá je pre vás tá najlepšia.
zábavné schody

VŠETKO BY MALO BYŤ PRESNE PODĽA VÁS
Asi je to smiešne, možno je to jasné, ale všetko by malo byť skutočne presne také, ako to chcete vidieť vy sami. A všetko bude nakoniec aj tak čo najlepšie, pretože nech sa deje čokoľvek, vždy sa proste musíte zamyslieť nad tým, čo vás posunie a vďaka čomu jednoducho veci vidíte v takom svetle, v akom ich chcete vidieť. Niekedy proste musíte urobiť všetko čo najlepšie viete a vtedy pochopíte, prečo sú veci naozaj dôležité a čo by ste mali urobiť, ak chcete, aby bolo všetko také, ako si to predstavujete vy sami. Verte tomu, že to nie je až také ťažké. Dakedy stačí ku spokojosti nerezove zabradlie cena.
schodiště do spirály

POVIETE SI, TAKÁ HLÚPOSŤ
Vôbec to však takto nie je, práve naopak. Vďaka tomu, že sa rozhodnete urobiť niečo takéto a že to pre vás proste bude niečo naozaj znamenať, pochopíte, že väčšina vecí okolo vás vôbec nie je bezvýznamná, ako to tvrdia mnohí ľudia. Všetko však musí byť presne také, ako to chcete vidieť a cítiť vy sami. Nikdy by ste sa nemali rozhodovať kvôli tomu, že sa vám niečo nepáči, to je jasné. Ale všetko môže byť lepšie, mali by ste sa proste len poriadne oprieť do všetkého, čo vidíte. A to myslíme aj do tých najbežnejších vecí, ktoré sú vo vašej domácnosti. Nikdy neviete.