Najlepšie obedové menu v Bratislave

Kvalitná strava je základom zdravého životného štýlu a spokojného dňa. Nie vždy však máme čas pripraviť si jedlo doma a tak je ideálnou voľbou denné menu z reštaurácie. Obedové menu z Gurmánskeho dvora si môžete dopriať v práci i doma, s donáškou v rámci celého bratislavského Ružinova.

kuracia rolka

Na výber máte každý deň skvelé možnosti menu, z ktorých si určite vyberie každý. V ponuke nájdete denne dva druhy polievok, pričom jedna z nich je tradičný vývar-klasika, ktorá ulahodí každému. V menu môžete nájsť napríklad aj fazuľovú polievku s klobáskou, hráškovú krémovú, guľášovú či hrachovú. Gurmánsky dvor ponúka každý deň tri druhy hlavných chodov. V ponuke nájdete tradičné jedlá, ako napríklad furmanské halušky, hovädzí stroganov s tarhoňou či bravčový perkelt s kolienkami- Na svoje si však prídu aj milovníci menej tradičnej kuchyne. Z dennej ponuky vyberáme špeciality ako napríklad cviklové rizoto s balkánskym syrom, kurací cordon bleau, kuraciu kapsu s bryndzou a slaninkou, alebo aj bravčový rezeň v pivnom cestíčku. Cena polievky a hlavného jedla je 6,20-6,50 eur.

cordon bleau

Pre náročných zákazníkov je každý deň v ponuke aj výber stálych jedál pre celý týždeň, ktoré nie sú zahrnuté v dennom menu. Vyberať tak môžete napríklad z grilovaného camembertu s brusnicovou omáčkou, bryndzových halušiek s oravskou slaninkou, kuracieho či bravčového rezňa a mnoho ďalšieho. Aj tieto jedlá si môžete dopriať v menu spolu s polievkou už od 6,50 eur.

Gurmánsky dvor ponúka kvalitné obedové menu v Bratislave za skvelé ceny v špičkovej kvalite a chuti. Základom sú čerstvé kvalité suroviny a jedlo pripravované profesionálmi. Neváhajte a presvedčte sa o kvalite a skvelej chuti na vlastnej koži. Vyskúšajte obedové menu od Gurmánskeho dvora ešte dnes, navyše s možnosťou donášky až priamo k vašim dverám v rámci celého Ružinova.