Nebojte sa zlyhať a začať od znova.

Mnoho podnikateľov, dokonca aj tí najúspešnejší dnešnej doby, si prešlo obdobím, v ktorom sa im veľmi nedarilo. Zlyhali a začali od znova. A potom zase zlyhali a začali od znova.

Viete, kto je Colonel Harland Sanders?

KFC

Je to známy zakladateľ KFC, ktorý si prešiel toľkými zlyhaniami, že je až neuveriteľné predstaviť si, že bol odmietnutý neskutočných 1009-krát. Svoju cestu lahodných kuracích stehienok ochutených špeciálnou a tajnou zmesou začal až v dôchodkovom veku. Vtedy, keď iní končia, podnikaví ľudia len začínajú.

Zoznam úspešných ľudí je neskutočne dlhý, veď kto nepozná Elona Muska či Stevea Jobsa?

I keď investovali čas do svojich firiem, a ten nakoniec nepriniesol očakávaný úspech, urobili presne to, čoho sa väčšina z nás bojí. Skončili to, čo neprinášalo očakávaný úspech a začali odznova.

Ale čo sa stane s tou „starou“, nepotrebnou spoločnosťou?

zamyslenie

V prvom rade sa zbavte nostalgie a emócií a zamávajte tejto úžasnej skúsenosti, pretože tá vás posunula ďalej na ceste za úspechom.

Druhým krokom bude vaše rozhodnutie o tom, ako s danou firmou ďalej naložiť. Môžete si ju ponechať – nečinnú a zbytočnú alebo sa rozhodnete pre zánik či zrušenie.

Príjemnou alternatívou môže byť jej predaj sro 41business je spoločnosť, ktorá sa zaoberá presne týmto spektrom služieb. Kupuje, predáva a pomáha. Tím právnikov a odborníkov vás prevedie procesom a zabezpečí všetky potrebné náležitosti už za 5 dní. A že to vôbec nie je nákladná záležitosť sa už presvedčte sami.

Ak vás už prestalo baviť byť kapitánom na svojom „Titaniku“, tak pošlite SOS záchranárom z 41business a žiadajte o pomoc. Zasalutujte naposledy svojej loďke a postavte si väčšiu a odolnejšiu loď plaviacu sa priamo za úspechom!

Pozrite na Elona Muska, ten si svoju loď už postavil a „plaví“ sa rovno do vesmíru.