Nepodceňujte kvalitu matracov na spanie

Z fyziologického hľadiska je spánok pre človeka veľmi dôležitý. Slúži na dokonalú regeneráciu organizmu a dodáva telu potrebnú energiu. Preto by sme pri výbere správnej postele aj vrátane matracov na spanie mali vyberať najkvalitnejšie materiály.

Kvalitne matrace Segum Vám uľahčia výber a poskytnú maximálny komfort spánku. Sú vyrobené z prvotriednych prírodných surovín a vyhovujú legislatívnym požiadavkám kladeným na hygienu a bezpečnosť.

interior-4132296_640

Ich výber je nesmierne široký, záleží iba na vkuse a potrebách jednotlivého zákazníka. Kvalitne matrace odporúčajú odborníci aj vrátane ortopédov. Dokonale podporujú chrbticu, umožňujú telu relax počas spánku, sú priedušné, s maximálnym odvetrávaním vlhkosti, majú prírodný, antibakteriálny a ekologický pôvod. Sú vhodné pre alergikov a majú patentovaný certifikát na každý samostatný výrobok.

Viete si vybrať rôzne typy – pružinové, taštičkové, sendvičové, všetky samozrejme s ortopedickým efektom. Záleží iba na Vás, ktorý si vyberiete. Každý z nich je vhodný na kvalitný spánok.

Kvalitu matracov ovplyvňuje niekoľko faktorov – použitý materiál na ich výrobu, povrchová úprava a samotná tvrdosť. So správnym výberom Vám odborníci radi pomôžu. Prediskutujú s Vami zdravotné problémy, uprednostňovanú polohu v spánku, rošt postele a všetky Vaše potreby a požiadavky. Odporučia Vám matrac na spanie, ktorý bude pre Vás najvhodnejší.

Samozrejmosťou je aj možnosť odskúšania vybraného matraca priamo v predajni. Niekedy si stačí na pár minút ľahnúť na vybraný matrac a okamžite pocítite, či je ten pravý.

hotel-1979406_640

A nezabúdajte, každý sme iný. To čo vyhovuje Vašim blízkym, nemusí byť pre Vás to najvhodnejšie riešenie. Aj odborníci odporúčajú vyskúšanie matraca na spanie pred jeho finálnym zakúpením. Vždy si uvedomte, aký pocit má najmä Vaša chrbtica, či je dokonale podporená a uvoľnená.

Kvalitný matrac od kvalitného výrobcu bude pre Vás tá správna voľba.