Nielen na krku, ale aj na ruke môžete mať strieborný šperk

Vyberať darčeky nemusíme vždy len pre iných, aj my si občas zaslúžime nejakú drobnú radosť, napríklad v podobe strieborného šperku. Patrí totiž k univerzálnemu druhu doplnkov, ktoré sa hodia každému bez rozdielu veku či pohlavia. Nielen ženy sa chcú páčiť, aj muži obľubujú šperky, ktoré dotvárajú ich imidž.

closeup-shot-female-wearing-fashionable-bracelet-with-charm-pendants_181624-21048

Strieborné šperky sa dajú nosiť každý deň, ale vhodné sú aj na špeciálne príležitosti. Retiazky, prstene, náušnice či náramky, to všetko patrí k výbave šperkovnice ženy, ktorá chce byť trendy. Náramky patria k ozdobám, ktoré rady nosia ženy aj muži. Na trhu ich nájdeme v rôznych vyhotoveniach, môžu byť čisto strieborné, masívne, tenké, pletené či točené, zaujímavé sú kombinácie dvoch drahých kovov alebo s kožou či inými textíliami, zdobené kamienkami a kryštálikmi a veľa iných nápaditých kúskov.

Každý výrobok je zo striebra s rýdzosťou 925/1000 a s puncom vlastnej značky. Mužov potešia masívnejšie náramky, ktoré môžu byť vyrobené z kože a doplnené o strieborný prívesok či ozdobu v tvare blízkom mužskej povahe, napríklad lebky, kríže a podobne. Pre ženy majú výrobcovia strieborny naramok takisto pestrú ponuku tvarov, štýlov, hrúbok, typov a tiež kombinácií materiálov. Zaujímavé sú napríklad dva a viac náramkov v jednej súprave, ktoré sa pekne vlnia pri každom pohybe ruky alebo náramok, ktorý nie je určený na zápästie, ale až na rameno a veľmi pekne vynikne, ak má žena holé ruky.

Večerné príležitosti si takisto pýtajú ozdoby, môžu byť extravagantnejšie a nápadnejšie ako na denné nosenie, častokrát bývajú doplnené o kryštáliky či kamienky a vyzerajú honosne.

silver-wedding-rings-earrings-pearl-necklace-white-lace_23-2148187562

Z uvedených príkladov vidieť, že ponuka náramkov na trhu je široká, problém nebude s nedostatkom, ale pri rozhodovaní, ktorý si máte vybrať. Potešenie z darčeka v podobe strieborného náramku môžete mať aj vy, ak bude obdarovaný spokojný s tým, čo ste mu vybrali a náramok bude jeho spoločníkom každý deň.