O sklenenej zástene

Predstavujeme vám ihneď niekoľko výhod sklenených zásten. V prvom rade sa výborne čistia, jednoducho a účinne. To znamená, že použijete klasický čistiaci prostriedok na sklo a sklenenú zástenu súvisle pretriete po celej ploche. Takýmto spôsobom zostáva dokonale vyčistená, vaša domácnosť aj vďaka čistým jednotlivým prvkom, ktoré sú jej súčasťou, bude pôsobiť novo, sviežo a udržiavane.

sklenená zástena s veľkomestom

Tí z vás, ktorí sa rozhodujú medzi kachličkami a sklenenou zástenou, vedzte, že práve sklenená zástena predstavuje novodobý trend v bývaní a v jeho zariadení. Vyhnete sa zložitejšiemu čisteniu jednotlivých škár medzi kachličkami, kde je potrebná vyššia pozornosť a sústredenosť na detail v porovnaní s čistením sklenených zásten.

V ponuke nájdete nespočetné množstvo rôznych prevedení sklenených zásten. Vyrábané sú z priehľadného alebo matného skla. V predaji nájdete čarokrásne motívy a vzory, ktoré sú na daných produktoch vyobrazované. Milovníci prírody, ríše zvierat, kvetín, si prídu na svoje. Je si z čoho vyberať. Sklenená zástena sa výborne hodí za kuchynskú linku, kde chráni stenu pred nečistotami a mastnotou z varenia. Sklenenú zástenu je možné umiestniť aj do ostatných izieb vášho príbytku. Výborne sa hodí do kúpeľne, ale aj do obývacej izby za akvárium, kde sa pokojne môže nachádzať aj sklenená zástena s vyobrazenými rybami, čím sa podčiarkuje a zvýrazňuje celkový dojem a pôsobenie konkrétneho miesta.

originálna sklenená zástena

Ak ste sa rozhodli a uprednostnili ste sklenenú zástenu, stačí si len objednať tú vašu, ktorá vám vyhovuje po všetkých stránkach. U nás nájdete aj jednofarebné sklenené zásteny a to v rôznych farbách a ich odtieňoch. Objednajte si zástenu vo vám vyhovujúcich rozmeroch. Vyplňte objednávku a do dvoch až troch pracovných dní ju budete mať u vás doma. Jej montáž je jednoduchá, zvládne to aj začiatočník v danej oblasti a to na základe priloženého zrozumiteľného návodu.