Objavte tajomstvo Tantra masáže.

Tantra masáž je forma masáže, ktorá pochádza z Indie a spája princípy tantry s fyzickou masážou celého tela. Jej cieľom je prebudiť a vyvážiť sexuálnu energiu v tele, čo vedie k stavu relaxácie a zvýšeného vedomia, ktoré môže podporiť fyzické a emocionálne uzdravenie. Tantra masáž je celotelová masáž zameraná na stimuláciu erotogénnych zón a stimuláciu sebapoznania. Tento typ masáže môže podporiť hlbokú relaxáciu a uvoľniť napätie a blokády v tele, čo vedie k zníženiu bolesti svalov a zlepšeniu krvného obehu. Môže tiež zlepšiť flexibilitu a pohyblivosť a zlepšiť celkový pocit pohody tela. Masáž je určená na prebudenie a vyrovnanie sexuálnej energie v tele, čo môže mať hlboký vplyv na emocionálnu pohodu.

tantra masáž

Tantra masáž pomáha uvoľniť zadržiavané emócie a znížiť stres a úzkosť, čo vedie k väčšiemu pocitu pokoja a vnútorného pokoja. Masáž sa dokonca často používa ako forma sexuálneho liečenia a skúmania, keďže efektívne zvyšuje sexuálnu energiu a citlivosť, čo vedie k posilneniu sexuálnych zážitkov a neskôr napomáha aj k hlbšej intimite medzi partnermi. Tantra masáž môže tiež pomôcť pri riešení sexuálnych problémov, ako je nízke libido alebo sexuálna trauma, a podporuje väčší pocit sebauvedomenia a sebadôvery. Masáž pomáha aktivovať aj duchovnu energiu a podporuje duchovný rast a uvedomenie, zlepšuje vzťah s vlastným telom, znižuje stres a pocit úzkosti, a zlepšuje sexuálne funkcie.

masáž tantra

Masáž je výnimočná aj tým, že zatiaľ čo príjemca masáže je absolútne pasívny, masérka aktívne jeho telo prebúdza pomocou energie a to vrátane intímnych oblastí. Prijímateľ masáže sa tak môže úplne poddať rozkoši a blaženosti, o ktorej dovtedy nemal ani tušenie. Prebudená energia začne prúdiť jeho telom a privedie tak dušu a telo do doposiaľ nepoznanej harmónie a neskôr aj extázy. V bezpečnom plne súkromnom prostredí pomocou tantry masáže môže prijímateľ zažiť dokonca špeciálny“ celotelový“ orgazmus, hoci ten nie je primárnym cieľom masáže, ale bonusom navyše. Ak chcete vyskúšať niečo výnimočné a nezabudnuteľné, vyskúšajte našu tantristickú masáž, rozhodne neobanujete.