Objednajte kamarátovi k narodeninám striptíz

Udržujete dobrý priateľský vzťah s kamarátom z detstva alebo s kolegom z práce a ste obaja zatiaľ nezadaní? Ani to však nemusí byť podmienka na to, objednať vášmu priateľovi nevšedný darček k narodeninám, aby oslava stála za to. Objednajte mu k narodeninám striptíz, ako súčasť erotických služieb.

nahé dievča

Využite vhodné prostredie – striptíz by mal prebiehať vo vhodnom prostredí, ktoré navodzuje intímnu atmosféru, tak sa postarajte o to, aby bolo v miestnosti optimálne osvetlenie, aby sa dievča malo kam posadiť a odkladať zvršky, a aby tiež mohlo predviesť všetky svoje vnady na vhodnom mieste. Môžete na tieto účely vyhradiť napríklad veľké lôžko v spálni alebo zraziť k sebe dva veľké stoly a vytvoriť práve tu vhodnú erotickú plochu. Pamätajte tiež na to, aby bolo v miestnosti dostatočné teplo, pretože dievča tu bude nahé a bosé, ak sa vyzuje z črievičiek.

dámsky striptíz

Pozvite ďalších kamarátov – ak chystáte striptíz ako prekvapenie, môžete pozvať ďalších kamarátov a užiť si pohľad na krásu ženského tela spoločne. Striptíz môže odpichnúť zábavu a zlepšiť náladu, ale starostlivo zvážte, či budú v publiku aj dievčatá, aby táto show neprebiehala v duchu žiarlivosti či nevraživosti. Niektorým ženám to môže vadiť.

Zaistite občerstvenie – môžete sa už vopred dohodnúť, že pozvete dievča, ktoré vykoná striptíz, na malé občerstvenie. Pokiaľ neodmietne, pýtajte sa, čo má rada, čo jej vyhovuje, a aké formy pokrmov či nápojov preferuje. Keď bude v miestnosti príjemné prostredie, bude sa tu striptíz prevádzkovať s radosťou, a ak je na to vhodný priestor, môžete sa dohovoriť aj na ženskej autoerotike, kedy vám striptérka na záver predvedie, ako sama dosahuje svoje vyvrcholenie. Za týchto okolností potom zrejme nezostane jediný penis v nohaviciach voľne visiaci, a ako to dopadne, si zrejme viete vo svojej bujnej erotickej fantázii dobre predstaviť.