Partia rodičov

Boli sme partia rodičov s deťmi, spoločné sídlisko, takže sme sa stretávali na ihrisku a trávili spolu dosť času. Môj priateľ je spoločenský a vždy si viac rozumel so ženským pohlavím, takže ma nijako neprekvapovalo, že si s jednou kamarátkou viac rozumie, verila som mu, takže som to neriešila. Lenže postupom času mi to začalo byť divné, až veľmi často sa náhodne stretávali, trávil s ňou čas aj sám, myslela som si, že to robí kvôli dcére, pretože ona mala podobne starú dcéru, hovoril o nej doma a stále ako je to len dobrá kamarátka.

par

Ale aj okolie si začalo všímať, že sa medzi nimi niečo deje. Tak som na neho doma niekoľkokrát udrela, stále samozrejme zahmlieval a ja potláčala svoj šiesty zmysel, čo viem spätne, že bola veľká chyba. Ona so mnou chodila von a trávila so mnou čas. Hovorila som si, že keby mala niečo s mojím chlapom, tak sa takto nespráva, navyše je vydatá, má 2 deti (3 roky a 10 mesiacov), no pomýlila som sa. .Dva dni pred naším osemročným výročie mi doma oznámil, že sa spolu bozkávali, že to jednoducho bolo kúzlo okamihu a tu tie kecy! Niekoľkokrát som sa ho spýtala, či spolu nespali a on mi toľkokrát klamal do očí, že nie!

par

Tak som napísala jej manželovi, či by sme sa nemohli stretnúť a on súhlasil, ale predtým ešte zavolal môjmu priateľovi, nech mi povie všetko alebo sa to dozviem od neho.. Takže môj chlap nakráčal dom a povedal mi, že sa teda spolu vyspali, raz ! No to tiež nebola pravda. Samozrejme mi tu plakal, aká to bola chyba a že to ľutuje, že chce byť so mnou. Ale ešte v ten deň jej písal, ako ju miluje a ako veľmi pre neho znamená (to mi ochotne preposlala). Hovorila som potom aj s ňou (nech počujem aj jej verziu) a on celý ten rozhovor počul a nič z toho, čo mi povedala, nevyvrátil. Takže som sa dozvedela, že sa teda niekoľko mesiacov stretávali, že sa hrozne milovali, že jej rozprával ako nikdy nespoznal lásku.