Prineste do svojho života nové pôžitky a zažite tantrickú masáž

Ľudský dotyk je niekedy presne to, čo v danej chvíli potrebujeme a dokáže mať blahodárny účinok. V situáciách, v ktorých zostávame na všetko sami a začíname cítiť beznádej, ale aj v iných prípadoch. Napríklad vieme, aké blahodárne účinky dokáže mať jednoduchá masáž. Práve v nej dominujú dotyky druhej osoby, no ak by sme sa mali zamerať na techniku, v ktorej sú liečivé dotyky prioritou a doslova vierou, musíme spomenúť tantra masáže.

Tieto pracujú so životnou energiou, ktorá sa v ľudskom tele rozprúdi pri správnom použití špeciálnych postupov, čo sú špecifické jedine pre tantrickú masáž. Dané postupy sú v nemalej miere senzuálne a mnohí ľudia sú ich spájajú s erotickou masážou. Nedajú sa však tak ľahko zaškatuľkovať hoci je pravda, že pre tantrickú masáž je typická nahota a pozornosť sa pri nej venuje takisto intímnym partiám nášho tela. Citlivým, ale efektívnym spôsobom zaobchádza najmä so sexuálnou energiou, pretože verí, že ide o základnú životnú esenciu.

deka, sviečky

A pokiaľ sa má dosiahnuť očakávaný účinok, akým je dokonalé uvoľnenie a načerpanie nových životných síl, pozornosť sa musí venovať takisto blokom a zadržiavanému napätiu aj v tejto oblasti nášho ja. Sexualita je jednou zo základných súčastí, respektíve životných esencií každého človeka a preto sa aj s ňou musí pracovať štýlom, aby priniesla blahodárne účinky.

ružová podprsenka

Nebojte sa, skúste si ju vyskúšať aj doma

Tantrickú masáž môžete zažiť na profesionálnej úrovni návštevou tantra salónu v našom hlavnom meste (či vo vašom najbližšom okolí), alebo ju aplikovať vo svojom súkromí. Vlastne najlepšia je kombinácia týchto dvoch zážitkov s tým, že v salóne sa priučíte základné techniky a tie následne môžete praktizovať vo svojom mileneckom živote. Takáto novinka dokáže priniesť do vzťahu a do vášho života doposiaľ nepoznané rozmery intímnych pôžitkov.