Senzuálna tantrická masáž

Tantra je pojem, ktorý bol u nás donedávna ešte neznámy. Pôvod má vo východných kultúrach, no dnes sa teší veľkej obľube aj u nás. Tantra je druh senzuálne masáže, ktorá je typický tým, že klient i masérka či masér sú úplne nahí. Zahodené sú tak všetky zábrany či ostych a kľúčovou zložkou je vzájomná dôvera.

V Tantra Diamond začína každý rituál očistným kúpeľom či sprchou a následným rozhovorom medzi masérkou a zákazníkom. Nadviaže sa tak hlbšie spojenie a kontakt, prebehne vzájomná výmena energie, ktorá je pri tantre kľúčová. Samotná masáž prebieha pri zvuku relaxačnej hudby, masérka tiež používa aromatické masážne oleje, ktoré celý zážitok povyšujú na ešte vyšší level. Masérka sa dotýka celého tela, nevynecháva dokonca ani oblasti intímnych partií, ktoré sú mimoriadne citlivé na dotyky. Masáž je mimoriadne intenzívna, relaxačná a uvoľňujúca. V závere rituálu opäť nasleduje očistný kúpeľ, ktorý dostane z tela zvyšky masážnych olejov. Takisto je k dispozícii priestor na meditáciu pri šálke bylinkového čaju.

tantra štúdio

Tantra Diamond ponúka širokú škálu tantrických masáží, ktoré sú vhodné pre začiatočníkov i pokročilých. Klasická tantra a body tantra sú vhodné pre tých, ktorí s tantrou ešte doteraz nemali žiadnu skúsenosť. V hlavnej a primárnej úlohe je tu masérka. Iné druhy tantry, napríklad tantra body to body už predstavujú obojstrannú aktivitu, kedy ako klient nie ste len pasívnym prijímateľom energie, ale naopak sa v masáži aj aktívne zapájate a tiež odovzdávate svoju energiu masérke. Ak radi experimentujete aj so svojou polovičkou, potom je presne pre vás párová tantra masáž, ktorá poriadne preverí vašu schopnosť ovládať svoju vášeň na uzde. To je ale koniec koncov bežné pri ktoromkoľvek druhu tantry, nakoľko je veľmi intenzívna a sprevádzaná silnými emóciami a fyzickými pohnútkami.

tantra masáž

Ak chcete aj vy vyskúšať účinky tantry na vlastnej koži, zarezervujte si aj vy svoj termín ešte dnes. Na internetových stránkach Tantra Diamond nájdete kompletnú ponuku masáží aj s cenníkom a popisom. Vy si tak pohodlne priamo z domova viete vybrať to najlepšie pre vás. Rezerváciu môžete vytvoriť telefonicky alebo prostredníctvom online formulára.