Všetko ako nové

Upratovanie Poprad má aj pre Vás neustále pripravené služby pre upratovanie Vašich domácností, kancelárií či firiem, dokonca aj slávnostných hál či reštaurácií. Jednoducho – čokoľvek potrebujete práve upratať, stačí zavolať nám a my sa postaráme o to, aby ste sa vrátili do čistého, príjemného a voňavého prostredia. Obrátiť sa na nás môžete kedykoľvek, počas celého týždňa a to aj počas víkendov. Spoločne sa môžeme jednoducho dohodnúť na čase a dátume obhliadky priestorov a následne si dohodnúť aj termíny upratovania. Ponúkame Vám tak ako aj jednorázové upratovanie, tak aj pravidelné upratovanie v časoch, kedy to Vám bude vyhovovať najviac.

upratovanie

Dohodnúť sa s nami nie je nikdy žiadnym problémom! Našim klientom nechávame priestor sa vyjadriť a my sa už prispôsobíme Vášmu programu a voľnému času. Upratovanie sa realizuje prevažne v časoch kedy nikto nie je prítomný, aby sme si vzájomne neprekážali pri práci. Máte to hneď niekoľko výhod, avšak jednou z tých najväčších je fakt, že keď sa vrátite, tak prídete do kompletne uprataného priestoru. Nebaví Vás večné utieranie prachu, ktorý sa z nejakého dôvodu hneď na druhý deň po utieraní vráti na svoje miesto? Nechcete strácať svoj čas zdĺhavým umývaním okien, pri ktorom sa skutočne narobíte?

upratovacie služby

Vysávanie či umývanie podláh nie je práve Vašou parketou a stojí Vás naozaj veľký kus energie? Toto všetko sú však povinnosti, ktoré sa musia plniť pokiaľ chceme žiť alebo pracovať v príjemnom prostredí. Pokiaľ však nemáte pocit, že by upratovanie bolo Vašou parketou, tak to nechajte len na nás! Naše upratovanie je jedným s najspoľahlivejších na Slovenskom trhu a garantujeme Vám čistú spokojnosť po každej našej návšteve. Zbavte sa týchto, síce potrebných, avšak pre niekoho nudných povinností a nechajte to v našich schopných rukách. Ušetrite svoj čas a namiesto celodenného upratovania robte to čo Vás naozaj napĺňa.