Zaujímavé osvetlenie interiéru

Nastalo obdobie dlhých večerov a všetci túžime po tom, aby bol náš domov útulný aj počas chladných dní a nocí. Navodiť tú správnu príjemnú atmosféru vám pomôžu rôzne jesenné a zimné dekorácie. No najväčší dojem na vás urobí osvetlenie, s ktorým môžete zmeniť váš interiér na nepoznanie. Z fádneho bývania razom urobíte zaujímavý a štýlový domov. K želanému efektu vám dopomôže rgb led pás. Možnosti jeho umiestnenia a inštalácie sú nekonečné. Je vhodný ako podsvietenie tmavých kútov chodieb, osvetlenie za posteľou, či podsvietenie políc a vitrín. Nielen spôsob uloženia je rozmanitý.

led pás

Aj farba svietenia je dostupná v rôznych prevedeniach, takže je len na vás, či preferujete studené biele svetlo, teplé žlté svetlo, alebo dáte prednosť pestrej farebnej škále. Kvalitné rgb led pásy kúpite v špecializovanom e-shope LEDprodukt. Pútavý fialový led pás s dĺžkou 5 m kúpite za skvelú cenu 19€. Led pás je skladom, takže sa nemusíte obávať dlhej doručovacej doby, ako to býva v prípade e-shopov, ktoré objednávajú produkty až po zaplatení objednávky vytvorenej zákazníkom. Tento led pás je možné kúpiť aj v ďalších farebných prevedeniach, ako napríklad zelenej, modrej a červenej. Životnosť svietenia je naozaj prekvapivo dlhá, a to konkrétne až 50 000 hodín.

podsvietenie

Napätie v páse je 12V a jeho stupeň ochrany je IP20. V prípade, že máte záujem o intenzívnejšie svetlo vyžarované z rgb led pásu, odporúčame vám radu PROFI, ktorá predstavuje rgd led pásy s napätím 24V. Aj tieto rgb led pásy sú dostupné vo viacerých farbách svietenia. Nákup rgb led pásov z e-shopu LED produkt sa oplatí aj z toho dôvodu, že v tomto obchode kúpite všetko potrebné príslušenstvo. Samozrejmosťou je obrovská ponuka ďalších produktov súvisiacich s led svietením, a to napríklad led žiarovky, led ovládače, led zdroje, led reflektory, led palety, led moduly, led pouličné svietidlá, led priemyselné svietidlá, led neon nápisy a svetlá a mnoho ďalšieho.