Uzatvárateľné sáčky rôznych veľkostí.

Veľmi často sa v obchodoch s drobnými predmetmi ako sú gombíky, skrutky alebo klinčeky stretávame s balením v zapínateľných sáčkoch. Tieto najčastejšie spoznáme podľa červeného pásika na vrchnej strane, kde sa nachádza aj zapínateľná časť tohto vrecúška. Takto zabalené predmety nikdy z vrecúška nevypadnú, pretože zapínanie je veľmi pevné a odolné.

zip sáčok

Tieto plastové vrecká voláme aj zip sáčky, pretože sa na prvý pohľad zdá, akoby išlo o sáčky so zipsom. Ak potrebujeme takýto sáčok uzavrieť, potiahneme dvoma prstami po jeho zatvárateľnej časti a sáčok je okamžite vzduchotesne uzavretý. V prípade, že takýto uzatvárateľný obal potrebujeme používať častejšie, napríklad pri rôznych textilných produktoch, môžeme na to využiť zip sáčok s posuvným jazdcom. U tohto typu zip sáčku nám otváranie a zatváranie uľahčuje plastový posuvný bežec. Tieto sáčky s bežcom sú väčšinou aj z hrubšieho a pevnejšieho materiálu, preto sú predurčené na opakové použitie.

Utatvárateľné sáčky sú často využívané aj na rôzne tlačoviny alebo brožúry, ktoré sú tak dokonale chránené pre prachom, vodou a vlhkosťou. Ak máte niekde v garáži rôzne príručky alebo brožúry, najlepším riešením je ich uložiť do uzatvárateľného sáčku, ktorý ich dokonale ochráni pred špinou a vlhkosťou.

zip sáčok

Obchodníci veľmi radi využívajú verziu zip sáčku s dierkou, kedy môžu tovar predávaný v týchto plastových vreckách umiestniť na vešiačiky v predajni. Umožňuje to praktická dierka vo vrchnej časti vrecúška, takže takéto vystavovanie tovaru na predajni predstavuje veľmi jednoduché a pohodlné riešenie. Pri nákupe týchto sáčkov si môžete vyberať nielen z množstva rôznych veľkostí, ktoré veľmi ľahko prispôsobíte svojim požiadavkám, ale môžete si vyberať aj rôzne hrúbky materiálu plastového vrecka. V niektorých prípadoch sú žiadúce hrubšie materiály, hlavne ak predpokladáte opakované používanie takéhoto plastového vrecúška.

Nezařazené